NEO atneša failų dalijimosi platforma “NeoFS”: Kaip naudoti "Dropbox" ir " Amazon S3

Dalijimasis ethereum, Mobilusis bendradarbiavimas / dalijimasis failais ir sinchronizavimas

Turinys

  dalijimasis ethereum

  Per novatoriškas bendradarbiavimo plėtros komanda nori išplėsti funkcijas NEO Blockchain. Apie NeoFS turėtų būti lengviau naudoti nei "Dropbox" ir "Amazon S3" ir suteikti vartotojams atgal kontroliuoti savo duomenis.

  dalijimasis ethereum

  NEO yra blockchain platforma su savo kriptografijos valiuta, kuri gali būti naudojama siekiant sukurti įvairaus masto tinklo decentralizuotas programas įvairiomis programavimo kalbomis. Platinami saugojimas yra svarbus kertinis akmuo programinę įrangą internetu ir interneto paslaugas. Šis žingsnis yra skirtas pritraukti kūrėjams, įmonių lygiu per naujų galimybių NEO platforma.

  dalijimasis ethereum

  NeoFS yra skirtas vartotojams leidžia naudoti dalis atminties, tiek privataus ir viešojo dalijimasis ethereum, pagrįstas NEO laisvai išversti : Pakankamai dažnai serverio [kad jūsų duomenis saugo] priklauso didele kompanija, ir kad įmonė tampa savininkas, savo duomenis….

  Jūs galite pažvelgti, kas galite pasidalinti jums parduoti ką nors ar jums kažką pasakyti. Tad kodėl gi ne gauti atgal kontrolės su NeoFS?

  dalijimasis ethereum

  Per bandomąjį laikotarpį nebus mokesčiai vartotojai metu. NEO teigiama, kad papildomų mokėjimų parinktis, įskaitant Fiat, seks. Bendrovė iš esmės valdo Miesto ziono, nepriklausoma grupė iš atviro kodo kūrėjams. Tarp steigėjų yra Fabian Wahle ir inžinierių skaičius iš kriptografijos valiuta pramonės.

  dalijimasis ethereum