Laboratorijų sąrašas

Laboratorijos prekyba

Pareigybių aprašymai Muitinės laboratorijos veikla Muitinės laboratorija buvo įkurta m.

Laboratoriniai tyrimai

Šiuo metu Muitinės laboratorijos etatų sąraše — 18 pareigybių. Muitinės laboratorijos uždaviniai: —        atlikti prekių daiktų pavyzdžių ir mėginių tyrimus ir teikti išvadas muitinės įstaigoms, kitoms valstybinės ir savivaldybių institucijoms bei įstaigoms dėl prekių klasifikavimo pagal Kombinuotąją nomenklatūrą KNEuropos Bendrijos integruotą tarifą TARIC ir kitas muitinės naudojamas nomenklatūras; —        identifikuoti narkotines, psichotropines, nuodingas, pavojingas medžiagas ir kitus draudžiamus arba ribojamus įvežti į Lietuvos Respubliką ir išvežti iš jos daiktus.

laboratorijos prekyba

Muitinės laboratorijos užsakovai — muitinės įstaigos, kitos valstybinės institucijos, geriausių variantų rodikliai veiklai vykdyti būtina žinoti prekių tarifinį klasifikavimą Valstybinė mokesčių inspekcija, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, prokuratūra, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, policijos komisariatai, Narkotikų, laboratorijos prekyba ir alkoholio kontrolės departamentas ir kt.

Laboratorijos tyrimų pobūdį lemia Europos Sąjungoje ir Lietuvos Respublikoje galiojantys mokesčių tarifai.

  • Kaip tu gali uždirbti pinigus būdamas 18
  • Rezultatas Smėlio išdavimo sistemos įrengimas Įmonė vykdo geležinkelių transporto paslaugas.
  • By Tomas Baltušis 8 balandžio No Comments Vienas iš būdų tobulėti — tai korporacijų steigiamos mažmeninės prekybos inovacijų laboratorijos.
  • Prekybos opcionais trūkumų
  • Mūsų svetainė naudoja slapukus cookies.

Su Muitinės laboratorijoje atliekamais tyrimais ir nustatomu prekės kodu tiesiogiai susiję muito, akcizo, pridėtinės vertės mokesčiai, prekių kilmė ir vertė. Nuo prekių kodo priklauso įvairių apribojimų, draudimų leidimų, licencijų, kvotų taikymas. Todėl teisingas ir vienodas tokių pačių prekių tarifinis klasifikavimas užtikrina sąžiningą konkurenciją, sukuria vienodas verslo sąlygas šalyje ir Europos Sąjungoje.

laboratorijos prekyba

Į Laboratoriją tyrimams patenka viskas, kas gabenama per valstybės sieną — maistas, gėrimai, tekstilės ir plastiko gaminiai, metalo dirbiniai, naftos produktai. Tai nulemia Muitinės laboratorijos išskirtinumą, lyginant su kitomis tyrimo laboratorijomis, paprastai atliekančiomis tik tam tikrų specifinių prekių tyrimus.

laboratorijos prekyba

Tyrimams gaunamų mėginių įvairovė tiesiogiai lemia Muitinės laboratorijoje atliekamų tyrimų ir tyrimams naudojamos įrangos įvairovę. Šiuo metu Muitinės laboratorijos atliekamų tyrimų sąraše — daugiau kaip tyrimo metodų, tyrimams naudojama daugiau kaip 80 įvairių įrenginių: dujų ir skysčių chromatografai, infraraudonųjų ir ultravioletinių spindulių spektrometrai, atomo absorbcijos, ultravioletinių spindulių ir rentgeno spindulių fluorescencijos spektrometrai, daugiafunkcis kuro analizatorius, automatiniai naftos produktų distiliatoriai, densimetrai, automatinis naftos produktų klampos matuoklis, Kjeldalio sistema baltymams nustatyti, mikroskopai su kompiuterine vaizdų analizės sistema, poliarimetras, refraktometrai, analizinės svarstyklės ir kt.

Per metus Laboratorija gavo 2 mėginių.

Korporatyvinės inovacijų laboratorijos mažmeninės prekybos srityje

Ištirti 2 mėginiai, išduoti 1 tyrimo dokumentai. Didžiausią mėginių dalį sudarė etilo alkoholis ir etilo alkoholio turintys produktai mėginiųnaftos produktai mėginiaitabakas ir jo gaminiai mėginiai ir maisto produktai mėginių. Laboratorija laboratorijos prekyba įstaigoms pateikė 1 Tyrimo protokolus bei 16 Specialisto išvadų.

Klaipėdos teritorinei muitinei surašytiVilniaus —Kauno — Į Laboratoriją, prašydami atlikti tyrimus ir arba nustatyti prekių muitinės naudojamos nomenklatūros kodus, kreipėsi apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos, Valstybinė sienos apsaugos tarnyba, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, apskričių vyriausieji policijos komisariatai ir savo prekybą dvejetainiais opcionais institucijos bei fiziniai ir juridiniai asmenys.

laboratorijos prekyba

Minėtiems užsakovams per ataskaitinį laikotarpį pateikti dokumentai dėl prekių tarifinio klasifikavimo. Ištirti 1 mėginiai, kurių laboratorijos prekyba dalį sudarė etilo alkoholis ir etilo alkoholio turintys produktai, naftos produktai ir tabako gaminiai.

laboratorijos prekyba

Siekiant efektyviai valdyti veiklos procesus ir užtikrinti tyrimų kokybę Muitinės laboratorijoje įdiegta vadybos sistema. Muitinės laboratorija buvo perakredituota naujam 5 metų laikotarpiui. Nacionalinis akreditacijos biuras išdavė Akreditacijos pažymėjimąliudijantį, kad Laboratorija yra akredituota maisto produktų, alkoholinių gėrimų, tekstilės medžiagų ir naftos produktų tyrimams atlikti, taip pat, kad visai akreditacijos sričiai nustatytas ir taikomas lankstumo atvejis: tyrimo metodus aprašančių dokumentų naujų leidimų arba juos pakeičiančių tapačių dokumentų tvarkymas.

Aktuali Muitinės laboratorijos akreditavimo sritis patvirtinta Muitinės laboratorijos direktoriaus m.