110 FIRSTLOOK®

Pasirinkimo robotai

ROBOTAI Visame pasaulyje jau naudojama daugiau kaip 6 mobilių robotų Endeavor Robotics yra didžiausias nepriklausomas kovos sąlygomis patikrintų nepilotuojamų sausumos transporto priemonių tiekėjas visame pasaulyje, visiškai atsidavęs aptarnauti klientus gynybos, visuomenės saugumo ir energetikos bei pramonės rinkose.

pasirinkimo robotai

Pasirinkimo robotai žinomas kaip gynybos ir saugumo padalinys iRobot kompanijoje, dabar Endeavor Robotics yra geriau nei bet kada pasirengusi pateikti naujoves savo klientams. Nešiojamas, gali būti lengvai pervežamas ir perdislokuojamas Sveria mažiau nei 13,6 kg su manipuliatoriumi ir instaliuotu akumuliatoriumi ir gali būti sutalpinamas į 22,9 x 71,1 cm matmenų krepšį Galima pakelti iki 10 kg Galima sumontuoti plačiakampes, spalvotas, IR ir priartinančias kameras Ilgai veikiantys misijų metu Palaiko daugelį įtartinų objektų su- iš- ardytojų disruptor sprendimų PACKBOT® Modulinis, pasirinkimo robotai ir išplečiamas, Pasirinkimo robotai gali atlikti bombų šalinimo, stebėjimo ir žvalgybos, CBRN aptikimo ir pavojingų medžiagų perkėlimo operacijas.

pasirinkimo robotai

Greitai sukonfigūruojamas pagal misijos poreikius, PackBot lengvai lipa laiptais ir apieško siaurus praėjimus, stabilus, perduodantis realaus laiko vaizdo, garso ir jutiklių duomenis, operatoriui būnant saugiu atstumu.

Touchscreen planšetinis valdiklis gali valdytiti kelis robotus, sumažinti apmokymo laiką.

pasirinkimo robotai

Lengvesni vairavimas su virtualiu kreiptuku joystick. Robotas valdomas ir ekrane palietus ir nuvilkus bet kur ant paveiksliuko Supaprastintoas manipuliacijos su tiesioginiu atskiro roboto valdymu radijo Aukštesnės kokybės perpildytose ar sudėtingose aplinkose Išplėstos charakteristikos kai imtuvas nėra matomumo zonoje Pastaba: be uPoint valdymo sistemos galimi ir kiti robotų valdymo variantai.

Roboto Siurblio Xiaomi Roborock S6 Unbox ir review