Nuorodos kopijavimas

Simbolinis tarifas, Verslo liudijimai – už simbolinę vieno lito kainą | birutesparkas.lt

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Pavadinimai gali būti tiesioginės reikšmės ir simboliniai. Simboliniai pavadinimai turi būti rašomi su kabutėmis ir pradedami rašyti didžiąja raide.

simbolinis tarifas

Daugiažodžių pavadinimų didžiąja raide rašomas tik pirmasis žodis ir į pavadinimą įeinantys tikriniai daiktavardžiai. Prieš simbolinį pavadinimą einantis žodis ar žodžių junginys, žymintis įmonės, įstaigos simbolinis tarifas organizacijos teisinę formą arba rūšinį pavadinimą, sakinio viduje rašomas mažosiomis raidėmis, pvz. Teisinę formą galima nurodyti santrumpa, pvz.

simbolinis tarifas

Pastaruoju metu pasitaiko, kad teisinės formos santrumpa teikiama po simbolinio pavadinimo, nors taip nėra įprasta lietuvių kalboje. Nepaisantiems įprastinės tvarkos svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad po tikrinio pavadinimo nurodyta teisinė forma ar jos santrumpa privalomai išskiriama kableliais kaip išplėstinis priedėlis po pažymimojo žodžio, pvz. Mišraus tipo pavadinimuose, kuriuos sudaro tiesioginis ir simbolinis pavadinimai, prieš simbolinį einantis rūšinis pavadinimas pagal bendrąsias rašybos taisykles rašomas mažąja raide, pvz.

Tiesioginiai pavadinimai rašomi be kabučių.

simbolinis tarifas

Pavadinimai su gimininės reikšmės įmonės bendrinį vardą reiškiančiais žodžiais yra tiesioginės reikšmės, ne simboliniai, ir rašomi be kabučių, pvz. Su simbolinis tarifas ir asmenų vardais dažniausiai sudaromi būtent tiesioginės reikšmės pavadinimai, pvz.

Žukausko prekybos įmonė, BĮ Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla, Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centras. Tiesioginės reikšmės pavadinimai linksniuojami, pvz.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Lietuviški vardininkiniai simboliniai pavadinimai, einantys po nomenklatūrinio žodžio, nekaitomi, pvz. Jei lietuviški vardininkiniai simboliniai pavadinimai eina prieš nomenklatūrinį žodį, vietoj vardininko vartojamas kilmininkas, pvz. Lietuviški vardininkiniai simboliniai pavadinimai, vartojami be nomenklatūrinio žodžio, yra linksniuojami, pvz.

Nelietuviški simboliniai pavadinimai, einantys po nomenklatūrinio žodžio, nekaitomi, pvz.

simbolinis tarifas

Nelietuviški simboliniai pavadinimai, einantys be nomenklatūrinio žodžio arba prieš jį, rekomenduojami linksniuoti, jeigu juos įmanoma priderinti prie lietuvių kalbos linksniuotės, pvz.