Populiariausi

Skleidžia pasirinkimus

Turinys

  Gyventojai buvo teisūs: Kauno atliekų perdirbimo gamykla skleidžia smarvę Vilmanto Raupelio, Eitvydo Kinaičio nuotr.

  platformos parinktys dvejetainės

  Gyventojai buvo teisūs: Kauno atliekų perdirbimo gamykla skleidžia smarvę Vilmanto Raupelio, Evaldo Šemioto nuotr. Aplinkos apsaugos departamentas antradienį pranešė dėl nemalonių kvapų įspėjęs Kauno mechaninio biologinio atliekų apdorojimo gamyklą ir nurodęs laikytis taršos leidime nurodytų eksploatavimo sąlygų.

  dvejetainiai signalų variantai

  Per patikrinimus nustatyta, kad įrenginiai eksploatuojami nesilaikant taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidime nustatytų sąlygų. Susitikimo metu atsakingieji gamyklos asmenys ir bendruomenės atstovai informuoti apie liepą ir rugpjūtį atliktus neplaninius patikrinimus, gamyklos vadovui įteiktas privalomasis nurodymas per mėnesį sutvarkyti įrenginius taip, kad juos eksploatuojant būtų laikomasi skleidžia pasirinkimus integruotos prevencijos ir kontrolės leidime nustatytų sąlygų, galimai darančių įtaką ir nemalonių kvapų patekimui į aplinką.

  Vilmanto Raupelio nuotr.

  užsidirbti pinigų neinvestuojant daug pinigų

  Savivaldos atstovai informuoti apie pažeidimus ir pakviesti aktyviau bendradarbiauti užtikrinant, kad gamyklos įrenginiai būtų eksploatuojami tinkamai. Pasak aplinkosaugininkų, bus prašoma pateikti įmonės priemonių planą dėl kvapų ir teršalų išsiskyrimo į aplinką mažinimo, kurį įmonė turės įgyvendinti per kuo trumpesnį laikotarpį.

  greitai pasyvios pajamos internete