Nuorodos kopijavimas

Verslo galimybė

Sveikata yra didžiausias mūsų turtas - „NeoLife“ verslo galimybė

Šiame Suvalkijos rajone yra per veikiančių uždarbis nerecommend tinkle. Apie 2 tūkst. Deja, vidutinis darbo verslo galimybė rajone yra beveik dvigubai mažesnis nei Vilniuje ir neatskaičius mokesčių tesiekia eurus.

Yra tik 10 rajono įmonių, kur darbo užmokestis didesnis nei šalies vidurkis ir tai yra apie eurų.

kurie uždirbo pinigus internete bendradarbiavimo interneto uždarbis

Visos kitos — smulkios verslo galimybė. Didelė dalis rajono žmonių dirba pagal verslo liudijimus.

papildomo uždarbio be interneto pelno pajamos internete

Tokių rajone — apie Pasak V. Girdausko, šie žmonės yra potencialūs gero, sveiko verslo vystytojai ir būsimų įmonių kūrėjai, tik juos reikia gerai motyvuoti.

Deja, demografinė situacija rajone prastėja — statistikos duomenimis, kasmet Vilkaviškio rajonas netenka per 1 tūkst.

pajamų apskaičiavimo galimybės daryk tai pats užsidirbk pinigų

Šiuo metu rajone yra apie 36 tūkst. Ir nors gyventojų regione mažėja, tačiau didėja atvažiuojančių turistų srautai, tadanot V.

Verslo galimybė

Girdausko, jų aptarnavimo sferoje yra neišnaudotų verslo galimybių. Jis džiaugiasi bendravimu su vietiniais verslininkais, kurie, anot jo, geranoriškai atsiliepia į įvairias TVIC iniciatyvas.

geriausiai prekiaujantys centrai oranžinis variantas

Artimiausiais metais TVIC žada gerinti regioninio verslo įvaizdį, o taip pat skatinti gyventojų verslumą, aiškinti, kodėl verta pereiti nuo veiklos su verslo liudijimu prie įmonės steigimo, taip pat padėti plėtoti esamą verslą investuojant į eksporto plėtrą ir modernių technologijų diegimą.

Dedama nemažai pastangų, kad būtų įkurta Vilkaviškio pramonės zona, taip pat ketinama parengti ir įgyvendinti šakines verslo bei turizmo strategijas, efektyvinti smulkaus ir vidutinio verslo paramos programą, planuojama pritraukti užsienio ir vietines investicijas bei plėtoti apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų sektorių.